Humanitarna akcija Gimnazijalci pomažu u našoj školi ima dugu tradiciju pa ćemo je nastaviti i ove godine. U akciji sudjeluju svi učenici, nastavnici i ostali djelatnici škole.

Molimo učenike, nastavnike i ostale djelatnike da se i ove godine uključe u akciju te donesu trajne namirnice (konzerve hrane, tjesteninu, kavu, ulje, šećer, čajeve, kozmetičke proizvode…), slikovnice, igračke, slatkiše (kekse, bombone, čokolade…). Svoje priloge možete donijeti u školsku knjižnicu od ponedjeljka 5. prosinca do petka 16. prosinca 2022., kako bismo na vrijeme pripremili poklon pakete i podijelili ih onima kojima su najpotrebniji.

Poklon pakete predstavnici učenika naše škole, u pratnji svojih profesora, odnijet će našim sugrađanima - u domove obitelji s djecom i starijim osobama koji žive sami u težim socijalnim uvjetima.

Neka nam i dalje misao vodilja budu riječi Majke Tereze: Ne moramo činiti velika djela, već samo mala djela s velikom ljubavi.

Uljepšajmo dane blagdana svima!