Dana 3. veljače 2022. godine, u potkrovlju naše Gimnazije, pod nadzorom profesora tjelesne i zdravstvene kulture Mateja Ivankovića, održano je Školsko natjecanje u stolnom tenisu. Snage je odmjerilo čak 38 dječaka i 9 djevojaka. Odaziv je bio poprilično velik i time se ,naravno, uvijek ponosimo.
Učenici Dominik Vuković i Matej Mihelec, rekli su nam kako je derbi bio doista težak i zamoran te da im to nije toliko smetalo jer je atmosfera bila odlična. „Sve je bilo prijateljski, pošteno odigrano, bez ljutnje ili nepoštivanja!” rekao je Dominik. Na samome kraju, u finalu, pobjedu je izvukao Benjamin Varžak koji će nam biti glavni predstavnik na županijskoj razini. U manjem broju, no jednako važne, kod djevojaka, u finalu je za pobjedu odigrala Ana Romić, koja će uz svoje 3 kolegice, biti glavna ženska predstavnica naše Gimnazije!
4 kandidata i 4 kandidatkinje odmjeriti će snage i s ostalim učenicima Požeško-slavonske županije u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc. Za dečke, županijsko natjecanje održat će se u ponedjeljak, a za djevojke u utorak. Želimo im naravno svu sreću!
Kandidati za županijsku razinu:
Benjamin Varžak, 2.b
Dominik Vuković, 2.a
Dinko Maslač, 4.b
Matej Mihelec, 2.b
Kandidatkinje za županijsku razinu:
Ana Romić, 4.c
Lucija Miličević, 3.b
Ana Jurčević, 4.b
Sara Banožić, 3.c
Tekst: Mia Marinović, 2.a
Foto: Terezija Tomić, 2.a